انواع پالت

پالت ها وسیله ای هستند برای تسهیل در امر ذخیره سازی و نگهداری اقلامی که توسط لیفتراک جابجا می گردد و بیشترین کاربرد آنها همراه با قفسه بندی (ترکیبی و یا مجزا) است. این محصول با امکانات ، قابلیت ها ، ابعاد و تحمل های متنوع قابل عرضه می باشد.

پالت ها در صنایع مختلف چون پتروشیمی ، شیمیایی ،غذایی و دارویی ، سرد خانه ها ، خطوط حمل و نقل و انبار ها کاربرد فراوان دارند

پالت ها عبارت است از

پالت تخت :

انواع پالت تخت به دو شکل عرضه می گردد:

- پالت تخت یکرو

- پالت تخت دورو

اجزای پالت تخت به شرح ذیل می باشد : قوطی 100*40 ( پایه پالت ) و ورق خمکاری شده (یک لبه و دو لبه) که با توجه به عمق قفسه بندی و طول بازو های قفسه بندی و تحمل بار محاسبه و طراحی و تولید می گردد.

برای استفاده مطلوب در چیدمان اقلام خرد و افزایش ضریب ایمنی استفاده می‌گردد.

رنگ پالت تخت با فام طوسی بوده و در صورت نیاز مشتری با توجه به شرایط آب و هوائی با پوشش رنگ پودر یا گالوانیزه گرم نیز قابل تحویل می باشد.

باکس پالت

قفسه بندی

انواع باکس پالت :

- باکس پالت دیواره نرده

- باکس پالت دیواره توری

- باکس پالت تاشو

باکس پالت یا همان پالت دیواره دار قابلیت چیدمان روی هم را دارند و این امر باعث صرفه جوی در فضا می شود و به تخلیه و بارگذاری سرعت می بخشد و جایگزین مناسبی برای انبارهایی است که نیاز به قفسه بندی ندارند و پرتابل بودن چیدمان و فضا برایشان اهمیت دارد.

ساخت باکس پالت با توجه به اقلام نگهداری مشتری قابل طراحی و تولید می باشد.

رنگ باکس پالت با فام طوسی بوده و در صورت نیاز مشتری با توجه به شرایط آب و هوائی با پوشش رنگ پودر یا گالوانیزه گرم نیز قابل تحویل می باشد.

پالت درایوین :

قفسه بندی

این نوع پالت همانگونه که از نام آن پیداست مخصوص سیستم قفسه بندی درایوین (قفسه بندی خودراهرو) است که البته میتوان از آن برای جابجایی و حمل اقلام بصورت مجزا از قفسه بندی درایوین هم استفاده نمود.

اجزای پالت درایوین به شرح ذیل می باشد : قوطی 100*40 ( پایه پالت ) و ورق خمکاری شده (یک لبه و دو لبه) و تسمه که با توجه به دهانه قفسه بندی و تحمل بار محاسبه و طراحی و تولید می گردد.

برای استفاده مطلوب و افزایش سرعت در چیدمان در قفسه بندی خودراهرو از پالت درایوین استفاده می‌گردد.

رنگ پالت درایوین با فام طوسی بوده و در صورت نیاز مشتری با توجه به شرایط آب و هوائی با پوشش رنگ پودر یا گالوانیزه گرم نیز قابل تحویل می باشد.

پالت پروفیلی :

پالت پروفیلی در سیستم قفسه بندی پالت راک مورد استفاده است و در مواردی که بارگذاری توسط پالت های چوبی یا پلاستیکی انجام میشود کاربرد دارند و باعث نگهداری پالت های مذکور از خم شدن و شکستن می گردد.

انواع پالت پروفیلی :

- پالت پروفیلی ساده

- پالت پروفیلی ورق دار

اجزای پالت پروفیلی به شرح ذیل می باشد : نبشی هاترولد و قوطی 20*40 یا 40*40 که با توجه به عمق قفسه بندی و طول بازو های قفسه بندی و تحمل بار محاسبه و طراحی و تولید می گردد.

پالت پروفیلی برای اقلام سنگین و حجیم و جهت افزایش ضریب ایمنی در قفسه بندی پالت راک استفاده می شود.

رنگ پالت پروفیلی با فام نارنجی بوده و در صورت نیاز مشتری با توجه به شرایط آب و هوائی با پوشش رنگ پودر یا گالوانیزه گرم نیز قابل تحویل می باشد.

پالت بشکه:

در صورت نیاز به نگهدار و جابجایی بشکه‌ها در فضای موجود، پالت بشکه یکی از بهترین ابزار پیشنهادی است. این پالت ضمن نگهداری افقی بشکه‌ها امکان نصب شیر و تخلیه محتویات را فراهم نموده و تا 5 پالت روی‌هم قابلیت نگهداری دارد.

پالت بشکه به درخواست مشتری در رنگ‌های نارنجی و طوسی ارائه می‌گردد.

پالت بشکه

منبع: سایت جهان دژ

نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)