مقاله قفسه بندی

قفسه بندی

در دنیای امروز با پیشرفت سریع تکنولوژی و حجم بالای عرضه و تقاضا در بازار، صنایع و سازمان‌ها نیاز مبرم به ایجاد فضا و تسریع در نقل‌وانتقال کالا و محصول احساس می‌گردد. در این راستا صنعت انبارداری و سیستم‌های مدیریت انبار بخش...

مهمی از نیازهای هر سازمان در خصوص لجستیک، نگهداری و تحویل را شامل می‌گردد.صنعت قفسه‌بندی و یا سیستم‌های نگهداری مواد و کالا که حدود 70 سال از قدمت این صنعت در ایران می‌گذرد، به جهت رفع نیازهای چاره‌سازی انبار و فضا به وجود آمده و تاکنون توانسته با الگوبرداری از تکنولوژی و طراحی شرکت‌های بزرگ اروپایی (شرکت دکسیون و شرکت مکالوکس) پیشرفت بسزایی در جهت ارتقای سطح سیستم‌های قفسه‌بندی ایفا کند.

سیستم‌های قفسه‌بندی انبار بسته به فضا و نیاز کاربران آن دارای قابلیت اجرا به‌صورت یکپارچه، ترکیبی و یا مکانیزه می‌باشند.

از دغدغه اصلی صاحبان صنایع و سازمان‌ها استفاده بهینه از فضای موجود و ایجاد راهکارهای مهندسی‌شده و به‌روز جهت افزایش فضای انبار و دسترسی سریع و آسان به کالا و محصولات است که صنعت قفسه‌بندی در جهت رفع این نیاز همکاری تنگاتنگی با صنایع و سازمان‌های خصوص و دولتی کشور داشته است.

شرکت قفسه سازان جهان دژ (جهان دژساز سابق) مفتخر به دارا بودن دانش روز و کارشناسان مجرب در راستای خدمت به صنایع کشور و رفع نیازهای انبارداری و سیستم‌های قفسه‌بندی انبار و فروشگاهی گامی مهم برداشته و آماده ارائه انواع خدمات (مشاوره، کارشناسی، طراحی و اجرای قفسه‌بندی) می‌باشد.

شایان ذکر است جهت بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد انواع سیستم های قفسه بندی و مطالب تکمیلی شما عزیزان میتوانید به منوی محصولات قفسه بندی و یا اخبار و مقالات سایت جهان دژ مراجعه فرمایید.

منبع: سایت جهان دژساز (www.jahandozh.com)

نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)