تاریخچه قفسه بندی جهان دژساز

قفسه بندی

تاریخچه جهان دژساز را بخوانید

ازآنجایی‌که صنعت قفسه‌بندی در ایران در سال 1332 توسط شرکت دژپاد راه‌اندازی گردید، در سال‌های گذشته دژپاد موفق شده خدمات و محصولات قفسه‌بندی را تا سطح پروژه‌های ملی و منطقه‌ای عرضه دارد تا جایی که هم‌اینک بخش مهمی از فروش محصولات به بخش صادرات و 26 کشور جهان اختصاص‌یافته است. به همین منظور این شرکت با ایجاد واحدهای عاملیت و نمایندگی اقدام به توسعه، عرضه و نصب محصولات قفسه‌بندی از این طریق نموده است.

شرکت قفسه سازان جهان دژ (جهان دژساز سابق ) مفتخر است با بهره‌گیری از دانش روز پرسنل آموزش‌دیده و مجرب که نتیجه سال‌ها تلاش و کسب تجربه بوده است در خدمت صنایع و سازمان‌های مختلف باشد.

شرکت قفسه سازان جهان دژ با دارا بودن سابقه طولانی و کادری مجرب درزمینه مشاوره، طراحی، فروش، نصب و خدمات پس از فروش سیستم‌های قفسه‌بندی مشبک، قفسه‌بندی پالت راک، قفسه‌بندی راک کفپوشدار سنگین، قفسه‌بندی کفپوشدار سبک، قفسه‌بندی خود راهرو، قفسه‌بندی بازویی، قفسه‌بندی دفتری، قفسه‌بندی بایگانی متحرک، قفسه‌بندی فروشگاهی، بالکن بندی با پایه راک، نیم‌طبقه مزنین آماده ارائه انواع خدمات و اجرای قفسه‌بندی انبار و فروشگاهی در تمام نقاط کشور در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت می‌باشد.

نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)